Začít zhubnout - snadný způsob, jak zhubnout s Goji

Jak jsem zhubla pomocí bobulí goji?

Mých 80 kg (měřím 170cm) bylo zdrojem problémů mezi mnou a mým partnerem. Nebudu zde opakovat jeho slova. Rozhodla jsem se změnit sebe i svůj život k lepšímu. Pomohly mi bobule goji – ano, ano, přesně tyto bobule. Byla jsem k nim ze začátku skeptická, ale přesto jsem se rozhodla tuto tradiční metodu vyzkoušet na vlastní kůži.

Pracuji 24-hodinové směny, proto jsem si vybrala bobule goji:

 • Zaleju si denní množství bobulí (uvedeno na obalu) dvěma šálky horké, ale ne vařící vody a nechám je na teplém místě vylouhovat zhruba hodinu. Potom vypiju dvakrát denně jeden šálek. Bobule, které vám po přípravě tohoto výživného čaje zůstanou, můžete použít jako zdravou a výživnou svačinu.
 • Zaleju vždy jednu lžíci sušených bobulí dvěma šálky vody. Jeden šálek vypiju ráno nalačno a druhý šálek vypiju před večeří.

Lidé, kteří žijí v zemích, kde bobule goji rostou, je přidávají do všech možných jídel a vyrábějí z nich i víno.

Rozhodla jsem se přidávat si bobule do ovesné kaše, do salátů a do snídaňových cereálií. Nemají žádnou specifickou chuť, ale pomáhají mi hubnout. Můj partner skutečně oceňuje, že jsem zeštíhlila, takže budu bobule goji jíst i nadále.

MŮJ NÁZOR NA HUBNUTÍ S bobulemi goji

Na internetu najdete spoustu protichůdných informací o bobulích goji. Já jsem si nicméně jistá, že mi tyto bobule pomohou zbavit se přebytečných kilogramů bez liposukce. Musela jsem ovšem začít dodržovat velmi přísnou dietu. Bobule goji jsou velmi bohaté na vitamíny a energii, takže to s nimi nesmíte přehánět, abyste se nepředávkovali. Já jsem jedla pouze jednu lžíci sušených bobulí denně a podařilo se mi zhubnout 10 kilo. Měla jsem tak štíhlý pas, jako když mi bylo šestnáct let.

Jednoduše jsem bobule zalila horkou vodou, nechala jsem je chvíli vylouhovat a potom jsem je snědla před jídlem. Někdy jsem si z bobulí dělala čaj, hlavně večer. Když jsem v práci měla málo času, jedla jsem pouze sušené ovoce a pila minerální vodu. Moje máma mi často dělala salát s bobulemi goji a přidávala mi je do mých oblíbených jídel a čajů. Tato jídla mi velmi chutnala, protože mi dodala spoustu energie a síly.

Přestože jsem původně pochybovala o účincích bobulí goji, došla jsem k následujícímu závěru:

 • Čínští vědci tvrdí, že pravidelná konzumace bobulí goji podporuje rozvoj růstového hormonu, který je nezbytný pro správné spalování tuků.
 • Goji jsou jediné bobulovité ovoce, které smíte jíst v případě, že držíte Dukanovu dietu. Obsahují minimální množství sacharidů a proto mají relativně málo kalorií.
 • Bobule goji jsou přírodním antioxidantem a předcházejí tvorbě volných radikálů v těle. Pravidelná konzumace omezuje stres, který je na tělo vyvíjen během hubnutí.
 • Tyto bobule obsahují nenasycené mastné kyseliny, které přirozeně zrychlují a normalizují metabolismus, což je důležité zejména pro lidi, kteří mají sklony k rychlé tvorbě svalové hmoty.
 • Bobule goji účinkují také proti celulitidě – nejen že se vám podaří zhubnout, ale budete mít i krásnější nohy a budete přitažlivější pro muže.

Výrazný HUBNOUCÍ účinek

Nejprve jsem reklamám na bobule goji nevěřila a myslela jsem si, že jde o další PR projekt, který si vymysleli výživoví poradci. Po několika dnech intenzivního užívání jsem ale cítila pálení v zádech a na zadku – na místech, se kterými jsem měla vždy problémy. Můj partner si ihned všiml, že se mi zlepšila postava, což mě potěšilo a dodalo mi to sílu pokračovat. Neprozradila jsem mu, že mým tajemstvím jsou bobule goji.

Pila jsem čaj z bobulí hlavně ráno. Líbila se mi jeho chuť i jeho účinky na hubnutí. Jednou jsem si bobule goji dala i do polévky. Chutnalo to skvěle a celá rodina si polévku vychutnala. Všichni se mě ptali, kde jsem sehnala tyto netradiční bobule. Jen jsem se usmála a nic jsem neřekla, ale v duchu jsem děkovala společnosti, která mi úžasné bobule goji prodala.

Nejprve jsem bobulím goji vůbec nedůvěřovala, ale přesto jsem si z nich každé ráno dělala čaj. Po jednom, dvou, třech týdnech jsem zhubla 10 kg. Bylo naprosto jasné, že mi zmizel tuk z boků. Najednou jsem oblékla i šaty, které jsem nosila v době, kdy jsem studovala. Můj partner se na mě díval, jako kdybychom spolu byli první noc.

Nyní si bobule goji dávám do nápojů, do ovesné kaše a do ovocných salátů. Každé jídlo s těmito bobulemi mi viditelně pomáhá zhubnout. Doslova cítím, jak se na mně přebytečné kilogramy rozpouštějí.

V Číně se rostlina goji považuje za lék, takže se lidem doporučuje, aby bobule jedli pravidelně s jídlem, protože mají léčivé účinky a výrazně pomáhají snižovat tělesnou hmotnost.

Bobule goji vypadají trochu jako dřišťál, ale patří do rodu lilkovitých.

Podporujte to, co máte rádi a vyhýbejte se tomu, co nemáte rádi – nemáte jinou možnost. - Čínské přísloví

  Komentáře

 • Nedávno jsem je zkusila, jsou skvělé! Zhubla jsem 10kg za méně než měsíc!
 • Skvělé výsledky, ale mohlo by to být ještě lepší :)
 • Velmi zajímavý článek, už dlouho se snažím zhubnout, takže bobule goji jistě vyzkouším
 • Přeji hodně štěstí, napište sem své výsledky!
 • Moje manželka je zkusila a podařilo se jí velmi rychle zhubnout, je to skvělý produkt!
 • Vždy jsem chtěla zhubnout, je to snadné a bezpečné, tak jsem to vyzkoušela, nyní mám navždy štíhlý pas.